Rolki regulowane, czyli opcja na lata

rolki regulowane

Jazda na rolkach cieszy się dużym uznaniem. Jest to rewelacyjny sposób na spędzanie wolnego czasu. Trening na rolkach przynosi duży dobrego dla ciała i ducha. Zakup rolek musi być przemyślany, a sprzed dobrany do potrzeb użytkownika. Rolkarstwo często uprawiane jest przez dzieci, ale nie tylko. But w rolce jest dość sztywny, a stopy zwłaszcza w lecie mają tendencję do puchnięcia. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się rolki regulowane. 

Rolki z funkcją regulacji rozmiaru

Wiele osób często mierzy się z problemem doboru odpowiedniego rozmiaru buta. Ta przypadłość dotyczy też dzieci, których stopy rosną w szybkim tempie. Generuje to sytuacje, w której ciężko o zakup odpowiedniego rozmiaru rolek. Jednak każda sytuacja ma wyjście. Z pomocą przychodzą rolki regulowane. To rozwiązanie gwarantuje zmienność o kilka rozmiarów, w zależności od modelu jest to 3 a nawet 4 rozmiary. Taka funkcja pomaga optymalnie dopasować wielkość buta do stopy i gwarantuje komfort jazdy, w zależności od potrzeb. 

Regulowane rolki dla dzieci

Dzieci to część społeczeństwa, u której zmienność rozmiarów jest na porządku dziennym. W przypadku niektórych sprzętów, zwłaszcza sportowych generuje to potrzebę regularnej wymiany, nawet kilka razy w sezonie. Na szczęście w przypadku rolek da się tego uniknąć. Zakup rolek regulowanych to najbezpieczniejsza i najbardziej korzystna opcja. Możliwość zmiany rozmiaru aż o 4 gwarantuje, że sprzęt w kolejnym sezonie nadal będzie dobry. To przyszłościowy zakup, dzięki któremu nie trzeba wymieniać rolek co rok. A to z pewnością korzystnie wpływa na domowy budżet. Być może niektórzy rodzice obawiają się takiego rozwiązania. Nie ma czego. Rolki regulowane wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cała konstrukcja jest trwała i zapewnia stabilność stopie.