Profesjonalne sprzęty HG Flow

HG FLOW

Nowoczesne technologie w fryzjerstwie zyskują coraz większą popularność wśród salonów fryzjerskich i barberskich na całym świecie. Taką marką bez wątpienia jest HG Flow, która stworzona została z myślą o energooszczędności. Łatwa w użyciu oraz ultralekka suszarka, przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie sprzętu, a magnetycznie mocowany dyfuzor pozwala na łatwe mocowanie oraz obracanie. 

Suszarka do włosów HG FLOW

Najnowsza suszarka do włosów HG FLOW (https://bellita.pl/hg-flow) używa aż do 40% mniej energii niż standardowe sprzęty tego typu. Dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji jest łatwa w użyciu zarówno do codziennego użytku jak i wśród profesjonalistów. Oprócz tego, dzięki ponad 20 milionom cząsteczek jonów ujemnych suszarka zapewni niezbędną ochronę nawet najbardziej wymagającym włosom. Wyposażona w cichy i cyfrowy silnik bez wątpienia odróżnia się cichą pracą podczas suszenia włosów. Technologia podczerwieni nagrzewa włosy zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz tak, aby stawały się bardziej lśniące. 

hg flow suszarka do włosów

Tryby suszarki HG FLOW:

Używając jedynie przycisku do zmiany trybu, każda włosomaniaczka może wybrać tryb:

  1. Swing, który przeznaczony jest do szybkiego wysuszenia włosów, dzięki przepływie zimnego oraz ciepłego powietrza (na zmianę) o wysokiej mocy,
  2. Scalp, który idealny jest do suszenia objętościowego, charakteryzujący się naprzemiennie gorącym i zimny podmuchem powietrza o średniej mocy,
  3. Gross sprawdzający się przy gładkim suszeniu, polegający na przepływie gorącego i zmiennego powietrza o niskiej mocy. 

Po wybraniu odpowiedniego trybu suszarka wykorzystuje gorące powietrze przez 5 sekund, a następnie zimne powietrze przez 7 sekund, powtarzając ten cykl przez cały okres suszenia włosów. Oprócz tego suszarka HG FLOW zapisuje w pamięci ostatnio używany tryb.