Must have letniej odzieży: najlepsze sposoby ubierania się na tę porę roku

Must have letniej odzieży

Nadeszło lato, a to oznacza, że nadszedł czas, by pokazać krótkie spodenki i plażowe sukienki. Dobra wiadomość? Wraz z cieplejszymi temperaturami przychodzą lekkie ubrania, orzeźwiająca bryza i oczywiście dużo światła dziennego. Aby pomóc Ci przygotować się do sezonu, zebraliśmy kilka najlepszych rzeczy, które musisz mieć na tę porę roku.

Lekki kardigan na lato

Nie ma lata bez kardiganu. Najlepsze w noszeniu kardiganu jest to, że można go nosić przez cały rok, więc nie musisz się martwić o zmianę stylu w zależności od pory roku. Możesz go nosić z dżinsami lub z elegancką sukienką i parą sandałów. Kardigan to świetny element warstwowy, ponieważ nie jest ani zbyt ciężki, ani zbyt lekki. Można go nosić niemal o każdej porze roku, co oznacza, że nie trzeba zbytnio zmieniać swojego stylu. Kardigan jest również świetny, ponieważ można go narzucić na t-shirt lub pod koszulę zapinaną na guziki, a więc jest to uniwersalny element, który można nosić na wiele sposobów. Odpowiedni jest na chłodniejsze wieczory letnie.

Oversizowy T-shirt

Możesz je łączyć niemal ze wszystkim, w tym z legginsami, kardiganem i sandałami. Możesz je również łączyć z dżinsami lub szortami. Oversize’owe koszulki świetnie nadają się do układania warstwowego, ponieważ nie są ani zbyt ciężkie, ani zbyt lekkie. Stanowią idealne połączenie miękkości i wygody, a jednocześnie są na tyle wytrzymałe, że posłużą Ci przez cały rok.

letnie ubrania

Wygodna para szortów

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, ubierając się na lato, jest wygoda. Nie oznacza to, że trzeba wybierać workowate ubrania. Nadal możesz nosić koszulę zapinaną na guziki i dżinsy. Należy wybierać ubrania wykonane z lekkich i oddychających materiałów (aby nie było nam za gorąco ani za zimno). Można nosić szorty lub spodnie wykonane z lekkich materiałów, można też wybrać dłuższe spódnice lub sukienki.

Przewiewna spódnica na cieplejszą pogodę

Jeśli szukasz czegoś bardziej treściwego, lekka powłóczysta spódnica jest idealna na cieplejszą pogodę. Jest to świetny letni styl, ponieważ nie jest ani zbyt ciężki, ani zbyt lekki, a ponadto łatwo go założyć i zdjąć.

Ochrona przeciwsłoneczna przed promieniami słonecznymi

Dobrym sposobem na ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym jest noszenie kapeluszy lub czapek. Są one wykonane z materiału, który blokuje promienie słoneczne, a ponadto są lekkie i łatwe do przenoszenia. Można je nosić niemal do wszystkiego – od sukienki i kardiganu po marynarkę i dżinsy. Jest to świetny produkt do zabrania na wakacje, ponieważ chroni skórę podczas aktywności, takich jak spacery po plaży czy wędrówki na świeżym powietrzu.