Moda na bransoletki na sznurku z grawerem wraca?

bransoletka na sznurku z grawerem

Jak nietrudno zauważyć, modowe trendy odchodzą, by po kilku latach wrócić i przez jakiś czas znów zagościć na szczycie popularności. Bransoletki na sznureczku nie są w tym przypadku wyjątkiem. 

Klasyka niepozornej bransoletki

Cóż, być może powodem, dla którego bransoletka na sznurku z grawerem tak naprawdę nigdy nie odeszła w niepamięć, jest jej klasyczny wygląd i uniwersalność. Dzięki swojej oszczędnej formie spodoba się każdej kobiecie i niejednemu mężczyźnie. Pasuje do niemalże każdej stylizacji, można nosić ją na co dzień, ale ubarwi także wizytowy strój. Nie przeszkadza w aktywności fizycznej, nie rzuca się w oczy, ale nie można jednak stwierdzić, że jest niezauważalna. Może to właśnie z tych powodów noszą ją zarówno eleganckie, szykowne kobiety, jak i zbuntowane nastolatki. To klasyka, którą można zawsze mieć na nadgarstku, niezależnie od zadań czekających na nas danego dnia.

Pamiątka, prezent, a może talizman?

Bransoletka na rzemyku z grawerem wspaniale sprawdza się w roli talizmanu na szczęście, bogactwo lub zdrowie, również w zależności od tego, co na niej wygrawerowano. Grawer stwarza ogromne pole do spersonalizowania bransoletki i uczynienia jej jedyną w swoim rodzaju. Można zamieścić na niej swoją intencję lub pole, w którym pragniemy wsparcia, ale też imię ukochanej osoby – w tym swoje. Dzięki temu bransoletki na sznureczku z grawerem są doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby, niezależnie od jej wieku czy wykonywanego zawodu. Grawer okaże się też dobrym sposobem, aby zachować konkretne chwile i zdarzenia w pamięci i mieć je zawsze przy sobie poprzez umieszczenie na bransoletce słowa klucza.

Jaki kształt wybrać?

Bransoletka na sznurku z grawerem występuje w ogromnej ilości wariantów i tylko od nas zależy, co wybierzemy. Zawieszki, na których wykonany będzie grawer, mogą przybrać kształt m.in.:

  • serca
  • kwiatka
  • czterolistnej koniczyny
  • okrągły
  • prostokątny
  • słońca
  • księżyca.

Mogą być one zarówno złote, jak i srebrne. Również sznurek wedle gustu może przybrać różne kolory. Te wszystkie elementy stwarzają nieskończone możliwości do stworzenia swojej bransoletki marzeń.