Marvel to nie tylko filmy, czyli komiksy Marvel

komiks marvel

Wraz z rosnącą popularnością filmowych produkcji Marvela, rośnie również zainteresowanie ich komiksami. Niemal każdy chłopiec marzy, by być jak Kapitan Ameryka czy Iron Man.

Komiksy Marvela, czyli od zera do milionera

Marvel nie zawsze był liderem w branży superbohaterskiej. Dawniej marka nie radziła sobie najlepiej, przez co musiała odsprzedać prawa autorskie do części swoich bohaterów, by jakoś związać koniec z końcem. Dziś każdy już zna słynne MCU, czyli Marvel Cinematic Universe, ale prawdą jest, że filmy i seriale to tylko niewielka część świata tego komiksowego giganta.

Jeszcze więcej niesamowitych przygód!

Uniwersum Marvela to przede wszystkim komiksy. Jeśli komuś się wydaje, że filmy to multum akcji i przygód to z pewnością nie czytał komiksów. To właśnie tam rozgrywa się nie tylko to, co na ekranach kin czy telewizorów, ale znacznie więcej. Jeśli chcesz poczytać o tym jak Kapitan Ameryka spotkał Spider-Mana czy jak Hulk walczył z Wolverinem to czym prędzej sięgnij po komiksy Marvela.

Jedną z najważniejszych postaci w szeregach Marvela był legendarny Stan Lee. To właśnie on stworzył Iron Mana, Spider-Mana, Kapitana Amerykę, Hulka i wielu innych. Jego wyobraźnia zainspirowała do działania wielu rysowników i pisarzy.

Komiksy Marvela to niesamowity świat pełen przygód, ekscytujących pojedynków i zaskakujących zwrotów akcji. Są tacy, którzy uważają je za banalne, jednak wielu czerpie z nich energię do działania. Widząc niesamowite zdolności Tony’ego Starka czy innej postaci zaczynamy wierzyć, że wszystko jest możliwe.

Komiksy zakupimy online m.in. na https://egmont.pl/seria/MARVEL-NOW,s,625684