Jak dobrać róż Eveline do karnacji?

róż Eveline

Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Starannie zrobiony make-up dodaje pewności siebie, ale też pozwala zamaskować niedoskonałości skóry. Jako wykończenie niezbędny jest róż, którym podkreśla się kości policzkowe. Jak dobrać róż do typu urody?

Róż Eveline – szeroki wybór odcieni

Ciężko jest zrobić perfekcyjny makijaż bez różu. Ten powinien być dobrany nie tylko do typu karnacji, ale też do okoliczności. Jeśli makijaż jest wieczorowy, to róż może być nałożony w nieco większej ilości. Na co dzień stosuje się najczęściej naturalne odcienie, które delikatnie podkreślają walory urody. Róż Eveline występuje w wielu odcieniach, a więc bez problemu każda kobieta znajdzie idealny kolor dla siebie. Można zdecydować się na róż w kremie, a także standardowy w kamieniu. Do wyboru są chłodne i ciepłe odcienie. 

róż Eveline

Jak dobrać róż to typu urody?

Makijaż powinien nie tylko podkreślać rysy twarzy i uwydatniać, to co najpiękniejsze. Make-up to przede wszystkim sposób, aby czuć się wyjątkowo. Ważne jest, by dobrać odcienie podkładu, a przede wszystkim różu do karnacji. Panie o jasnej cerze powinny zdecydować się na cieplejsze odcienie. Ciemna karnacja doskonale może zostać podkreślona przez róż Eveline w chłodnym odcieniu brzoskwiniowym, a także w kolorze herbacianego różu. Jeśli ktoś nie wie, jaki odcień będzie najlepszy, to można skorzystać z testerów, które są dostępne w każdej drogerii. Dobrym sposobem jest też poproszenie o pomoc profesjonalnej makijażystki. Wówczas można mieć pewność, że róż na pewno będzie odpowiednio dobrany.

Czy lepiej wybrać róż w kamieniu, czy w kremie?

Obecnie producenci oferują szeroką gamę kosmetyków, które można dopasować do własnych preferencji. Róż Eveline jest dostępny w różnych opcjach i odcieniach, a więc każda kobieta może wybrać taki produkt, który spełni jej oczekiwania. Czy lepszy jest róż w kremie, czy w kamieniu, to jest indywidualna sprawa każdej z pań.