Dla kogo są rowery Goetze?

Goetze

W ofercie rowerowej Goetze każdy znajdzie coś dla siebie. Od rowerów dla dzieci, po rowery miejskie jak również crossowe czy MTB. Dla miłośników elektryki i ekologii również w ofercie są dostępne rowery elektryczne — zarówno te dla kobiet jak i mężczyzn. 

Goetze — od kobiecej elegancji, po żyzny grunt i lasy

Rowery miejskie polskiej firmy Goetze charakteryzują się również szeroką gamą wyboru pod względem rozmiaru kół. Rowery miejskie damskie, z koszykiem na kierownicy i elegancką ramą idealnie sprawdzą się dla kobiet. Miękkie siodełko, 7 biegów i 28-calowe koła sprawiają, że miejska jazda tym rowerem to czysta przyjemność.

Goetze

Rowery miejskie męskie również charakteryzują się elegancją i szykiem. Podobnie jak damskie posiadają 28-calowe koła i miękkie siodełko, co sprawia, że można na nich ”przejeździć cały dzień bez uczucia dyskomfortu. Świetnie sprawdzają się również w przypadku turystycznych wycieczek. Sprawdź na https://www.greenbike.pl/rowery-goetze-m-24.html.

Rowery górskie MTB, czyli coś dla fanów przejażdżek po górskich terenach. Lekka aluminiowa rama sprawdza się zarówno w terenie jak i przy codziennej jeździe — innymi słowem, każde warunki nie są im straszne, a wachlarz rozmiarów kół — od 29 do 26 cali, znacząco pomaga przy wyborze.

Rowery również dla najmłodszych

Przyszła pora na coś dla najmłodszych użytkowników rowerów. Kolekcje w wieku od 1,5 roku do 12 lat sprawia, że jest w czym wybierać. Tutaj również znajdzie się coś dla chłopców i dziewczynek. Dla chłopców świetna opcja to: 16cali, jednobiegowy napęd, wygodne siodełko i para dodatkowych kół, sprawia zarówno wygodę jak i zwiększa bezpieczeństwo. Natomiast dla dziewczynek również pojawia się opcja 16cali i dodatkowych kółek, a oprócz tego dodany jest szykowny koszyczek, czyli coś, co występuje także w rowerach damskich.